Оглас од претпријатие Објавени: јун. 07 2022 02:07

Sveti Nikole atraktivna lokacija

Објавени: јун. 07 02:07
Прегледи: 20
se prodava plac na ekspresniot pat veles stip vednas do mik sveti nikole.palcot e so pravilna forma,se granici odjuznata strana so ekspresniot pat veles stip,od severnata strana e prugata za kocani a od zapadnata strana mik s.nikole.
placot e so povrsina od 10 ha (100 000m2)
lokacija 24 km od veles, 19km od stip, 8km od sveti nikole, 40km od skopje po noviot avtopat.
cista dokumentacija
infra stuktura : lesno priklucuvanje na vodovod , kanalizacija i struja...
informacii na 071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na promet so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации