Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Placevi | Продажба на разни плацеви како placevi Skopje, placevi vo Ohrid, placevi Ohrid и во многу други градови на Пазар3

Placevi | Добредојдовте на Пазар3, Вашиот прв избор за купување и продавање на Plac. Доколку сте во потрага на одлични placevi, од типот на placevi vo Dojran, placevi Kumanovo. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен плац со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за плацеви на Пазар3!
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот плац или нива. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

14 апр. 10:43
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

СЕ ПРОДАВА НИВА


Вчера 19:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac od 3300m2

1 МКД

Вчера 18:51 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

plac

37 МКД

Вчера 18:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Прилеп

Niva vo naselba Varos vo Prilep

2 ЕУР

Вчера 17:51 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Placevi so markici vo Sopiste

1 ЕУР

Вчера 09:49
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово  ·  Желино

Trebosh lagja Gemush

45 ЕУР Намалена цена

14 апр. 22:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Куманово

Plac vo Kumanovo

17 000 ЕУР

14 апр. 20:09 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Плац Волково

14 апр. 20:07 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Niva vo Buchinci

10 ЕУР

14 апр. 20:06 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Niva vo Bucinci

15 ЕУР

14 апр. 16:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

17 ЕУР Намалена цена

14 апр. 14:52 Плацови/Ниви и фарми  ·  Охрид

Se prodava plac cekostina

110 ЕУР

14 апр. 14:27 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Plac vo Cresevo

14 апр. 10:43 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

СЕ ПРОДАВА НИВА

14 апр. 10:42 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

СЕ ПРОДАВА НИВА

14 апр. 08:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Кавадарци

Се продава

1 ЕУР

13 апр. 22:16 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Plac 754m2

13 апр. 21:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam niva

Продажба на Placevi на Пазар3


Placevi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот Plac. Независно дали продавате plac vo Skopje, placevi vo Ohrid или било кој друг град, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите плацеви со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков плац. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: placevi Skopje, reklama 5 placevi, prodazba na placevi Skopje и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот плац или нива.
Не губете време, пребарајте ги огласите за плацеви и ниви на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален плац на идеална локација.


Пребарувај плацеви на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот плац, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации