Оглас од претпријатие Објавени: фев. 24 2017 09:41

Zemjiste 6990m2 vo Sveti Nikole

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 24 09:41
Прегледи: 9
Se prodava zemjiste 6990 kvadrati
Oblast Gorni Livadi vo blizina na novite placevi
struja Saat
voda Bunar
pristap od dve strani pat so ulicno osvetluvanje od ednata strana
Odlicna za Kuka ,Vikendici Biznis ili Nasad
Vednas do solarna farma za struja
Опис на линк

ИМБ-Продукт ДООЕЛ

imb product
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации