Објавени: окт. 15 2022 09:26 Моментално гледате: 1

Plac od 880m2 vo Tetovo

ЕУР

Објавени: окт. 15 09:26
Прегледи: 122
Моментално гледате: 1
Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion vo Tetovo, cena e 50.000 EURO.Placot ima pristap na dva pata. Placot poseduva celovkupna dokumentacija isto taka ima i pristapnost za voda i Struja. /Shitet vend 880m2 ne lagjen Drenovec 3, mbi stadiumin e qytetit, cmimi esht 50.000 EURO.Vendi dell ne dy rruge. E kam gjith dokumentacion per vendi dhe ka mundsi per lidhjen elektrike dhe ui.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
122
075277466

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации