Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva plac gradezno zemjiste vo s Dolno Orizari

0 МКД

Се продава од: Здравка Денес 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
2.400м2 плацот е во центарот на С.долно Оризари,излегува на асфалтиран пат,и може да се искористи како нива,како куќно место и градина ,индустриско........
Цената е по договор .
Здравка
078 393932
Leaflet
Кон почеток