Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Nov Dojran

1 ЕУР

Се продава од: Alavanova Svetlana 04 септ. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2 со уреден имотен лист со можност за носење вода и струја на нивата. За повеќе информации 071 587 034. Цена по договор
Alavanova Svetlana
071587034
Leaflet
Кон почеток