Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gradezno zemjiste vo Kavadarci

13 ЕУР

Се продава од: Горан 30 ноем. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Се продава градежно земјиште.
Површина 4617 m^2.
Индустриска зона во месноста Вршник веднаш до дрвниот комбинат од северната страна до патот.
Цена по договор .
телефон за контакт :
(076 290 611 - Тошо) ;
(074 201 158 - ( само вибер ) - Горан)
Горан
 
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации