Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Staro lozje na odlicna lokacija

12 000 ЕУР

Се продава од: Игор 22 окт. 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам старо лозје, нива на Ул. Дисанска над стадионот во Кавадарци. Во м.в Ушите ( Види мапа -Перспективно за градежно земјиште ) со површина од 4972 м2 за 12000 евра

телефон 075 792 595 по 17 часот
Игор
075792595
Кон почеток