Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo vikend naselba na atraktivna lokacija

0 МКД

Се продава од: Riste 21 септ. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
SE PRODAVA PLAC VO OPSTINA MAKEDONSKI BROD VIKEND NASELBA DOLNA BELICA
PLACOT IMA DOZVOLA ZA GRADENJE NA A4 KUKA
CENA PO DOGOVOR
PLACOT E OKOLU 450-500M2
Leaflet
Кон почеток