Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми | Македонски Брод

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Плацови/Ниви и фарми | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 окт. 21:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Se prodava plac

1 ЕУР

14 септ. 01:47 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac Belica 1956m

20 ЕУР

15 јул. 00:44 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Livada 825 m2

16 јун. 14:53 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo selo Trebovlje Makedonski Brod 250m2

10 ЕУР

12 јун. 13:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Prodavam plac na kozjak

4 500 ЕУР

06 апр. 21:05 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo Makedonski Brod

17 дек. 13:00 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo s.Trebovlje Makedonski Brod

2 000 ЕУР

26 јан. 00:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo selo belica

2 000 ЕУР

02 дек. 14:04 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo Kozjak

4 500 ЕУР

30 ноем. 17:09 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

ПЛАЦ – 5000m2

21 септ. 08:50 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo vikend naselba

25 јул. 00:54 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac Kozjak

8 ЕУР

18 јун. 23:04 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo Breznica

30 ЕУР

19 септ. 14:47 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac vo Makedonski Brod

5 000 ЕУР

25 јул. 22:13 Плацови/Ниви и фарми  ·  Македонски Брод

Plac na ezero Kozjak

4 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Плацови/Ниви и фарми | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации