Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo vikend naselba

0 МКД

Се продава од: Riste 21 септ. 08:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava plac (450-500m2) vo opstina Makedonski brod vikend naselba Dolna Belica
placot ima odobrenie za gradba na a4 kuka
ATRAKTIVNA LOKACIJA
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток