Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac 1460m2 vo Ohrid mesto Gorica

0 ЕУР

Се продава од: Tino 12 јул. 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
http://www.katastar.gov.mk/prebmk/page3.aspx (KP 6149 KO Ohrid 4) kliknite na ovoj sajt i ke imate uvid vo imotniot list i preku nego mozete da imate pregled na samiot plac preku GPS i GOOGLE-EARTH. Placot e atraktiven so mnogu povolnosti(donesena voda, struja, neposreden pristapen pat do regionalna patna mreza i moznost da se intervenira spored zelbite vo DUP). Placot e nasproti zemjisteto na hotelot Inex Gorica Ohrid. [email protected]

CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации