Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi vo Velgosti

0 ЕУР

Се продава од: Плац 07 апр. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Se prodavaat placevi pokraj pat, struja, voda, kanalizacija, so odobrenie za gradba.
Плац
078261722
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации