Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4 Parceli nivi vo POVODENICI

0 ЕУР

Се продава од: vesela 12 јун. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Прилеп
се продаваат 4 ниви (8450 мк) во Поводеници
1, 2732мк
2, 832 мк
3, 3816 мк
4, 992 мк

ЦЕНА 5 ЕВРА МЕТАР КВАДРАТЕН
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации