Објавени: ноем. 22 2022 11:47

Placovi so markica za gradba

Објавени: ноем. 22 11:47
Прегледи: 472
Се продаваат плацови од 280 до 320м2 во Марино Маало, ул. Фрушка Гора, со маркица за градба:

- приземје и спрат
- приземје и 2 спрата

Плацовите означени со X се веќе продадени.

Телефон и лице за контакт:
- Љубен Крстески
- 070575454
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации