Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hala vo Butel

Се продава од: zlatko 03 мар. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Се продава плац со хала 1600м2 износ цена 950 000 евра
И 930 м2 -за 850 000 евра
Leaflet
Кон почеток