Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo selo Radisani

0 МКД

Се продава од: Маја 20 септ. 01:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Продавам земјиште со површина од 1.800 m2. Има асфалтиран пат, вода и струја. Цена по договор
Маја
078 294 562
Кон почеток