Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC

0 МКД

Се продава од: PLAC 14 фев. 14:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA PLAC VO SKOPSKA CRNA GORA VO SELO BRZDA PLACOT SE NAOGA NA MNOGU MIRNA I TIVKA LOKACIJA VO PRIRODA PLACOT E NA PAT I ODALECEN E SAMO 15 KM OD CENTAR NA CISTA I EKOLOSKA SREDINA NAME NET E ZA SITE NAMENI ZA KUKA ZA VIKENDICKA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации