Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Madzari so dogovor za gradba

Се продава од: Михајло Вчера 23:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам плац во Маџари на површина од 480м2 на улица Благоја Стевковски - раскрсница Маџари со план за градба. Цена по договор.
Михајло
075/225-541
Leaflet
Кон почеток