Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC STOPANSKI DVOR

Се продава од: плац Вчера 22:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Plac 598 m2 vo stopanski dvor so struja voda kanalizacija do pat .
plac 4000 m2 vo stopanski dvor do pecatnicata.
плац
078230341
Leaflet
Кон почеток