Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1000m2 vo Volkovo ITNO

26 ЕУР

Се продава од: Slavica 23 дек. 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам плац во Волково на последна 22ка, со чист имотен лист , погодно за градба.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации