Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Placevi JAKA Ilinden

0 МКД

Се продава од: Каролина 06 септ. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продаваат плацеви од 370 м² и 418 м² во елитната населба ЈАКА кај највисоката точка на ридот. Плацевите имаат комплет документи – имотен лист, одобрение за градба, со платени давачки. Плацевите може да се градат веднаш, имаат катастарски елаборат и проект од бесплатните проекти на општина Илинден куќа тип Г. Контакт телефон 071 61 62 62.
Каролина
071 61 62 62
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации