Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradenzi mesto od 2000m2 vo dracevo

30 ЕУР

Се продава од: Vesna 16 апр. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
palcot e so imoten list i vo gradezen reon so povrsina od 2000m2 so moznost da se podeli na pet dela imat voda
i struja za poveke info pobarajtene na viber +61413249582
Vesna
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации