Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hala od 200m2 vo Vizbegovo

90 000 ЕУР

Се продава од: zlatko 08 авг. 10:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
се продава хала од 200м2 во инд.зона Визбегово позади бензиската пумпа Еуроактива

Leaflet
Кон почеток