Објавени: мар. 02 2022 05:48

Niva vo Markova Susica do reka

ЕУР

Објавени: мар. 02 05:48
Прегледи: 2008
Se prodava niva od 2.240 m2 so pat, voda, struja. Nivata e odma do reka.Pogodna e za vikendica, kukja …
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации