Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 1400m2 Gorno Sonje

30 ЕУР

Се продава од: Blagoja 29 ноем. 18:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodva plac na dobra lokacija odma do noviot pat za vlez vo g sonje,1400 m2 moze da se vidi vo sekoe vreme
Blagoja
070574240
Кон почеток