Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 3200m2 vo Bosilovo

Се продава од: МИТЕ 28 ноем. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Се продава вила (30м2) со овоштарник и плац со вкупна површина од 3200 м2 плацот се наога на излезот од с.Петралинци на магетралниот пат Струмица Берово плацот е комплетно заграден .
моб 077 791 473
моб 070 493 283se prodava vila so ovostarnik i plac od 3500m2 placot se naoga na izlezot od s. Petralinci na magistralniot pat Strumica Berovo. placot e kompletno zagraden i urabaniziran.
mob 077 791 473 ; 070 493 283
МИТЕ
077791473
Leaflet
Кон почеток