Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мар. 04:47 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Струмица  ·  Босилово

PS4 VR i drugo

5 000 МКД Намалена цена

25 мар. 09:35 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Струмица  ·  Босилово

Audi A3 sportback

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 09:25 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Струмица  ·  Босилово

Hyundai IX35 2.0

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 14:07 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Струмица  ·  Босилово

SONY Bluetooth NFC

5 000 МКД Намалена цена

24 мар. 14:07 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Струмица  ·  Босилово

Slusalki Switel

3 000 МКД Намалена цена

24 мар. 14:02 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица  ·  Босилово

Mobilen telefon Emporia

5 000 МКД Намалена цена

24 мар. 14:01 Филм и Музика  ·  Филм  ·  Струмица  ·  Босилово

DVD MATRIX Колекција како нова

7 000 МКД

24 мар. 13:46 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Струмица  ·  Босилово

Smart Watch NOV!

6 500 МКД Намалена цена

24 мар. 13:45 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Струмица  ·  Босилово

XBOX ONE LIMITED EDITION

12 000 МКД

24 мар. 13:41 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Струмица  ·  Босилово

PS4 poveke vidovi

12 000 МКД

13 фев. 10:31 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Струмица  ·  Босилово

Hyundai IX35

15 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 15:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Струмица  ·  Босилово

Audi A3

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 14:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Струмица  ·  Босилово

Touran 1.6hdi

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 17:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Струмица  ·  Босилово

Се продава Мерцедес Е класа во одлична состојба

1 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 18:42 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Струмица  ·  Босилово

Mercedes C180 2017

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 22:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Струмица  ·  Босилово

Opel Corsa 1.4

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 14:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струмица  ·  Босилово

Opel Astra karavan 1997

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
01 јан. 22:01 Автомобили  ·  Nissan  ·  Note  ·  Струмица  ·  Босилово

Nissan Note

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 23:16 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Струмица  ·  Босилово

Audi A4 dizel 2012

9 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
09 дек. 06:17 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Босилово

Niva

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации