Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lozje vo Otovica

0 МКД

Се продава од: Dimitar 02 дек. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Лозје во населено место Отовица во близина на езеро Младост, 2170 м². Идеално за викенд куќа.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации