Оглас од претпријатие Објавени: јул. 11 2018 05:40

Se izdava soba vo Crnice na super lokacija

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 11 05:40
Прегледи: 9
Se izdava soba za dve zenski sobi ili bracni parovi vo naselba crnice odlicna lokacija Rilski Kongres 42 so renovirano kupatulo, poseben vlez ,kujna kablovska tv.

Се издава соба за 2 женски особи или брачни парови во населба Црниче на одлична локација Рилски Конгрес 42 со реновирано купатило, посебен влез, кујна, кабловска тв....

Цена 100 евра месечно.
Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации