Оглас од претпријатие Објавени: јан. 09 2017 02:46

OTKUP NA KOLI VOZILA -99 -12 ISPLATA KES

Објавени: јан. 09 02:46
Прегледи: 27
KUPUVAM VOZILA OD 99-2013 GOD. VO BILO KAKVA SOSTOJBA

ODLICNO SOCUVANI,
ISPRAVNI,
OSTETENI,
LESNO HAVARISANII I DR.

SAMO SO DOBRI T.E REALNI CENI AKO VI TREBAAT PARI.NAJBRZA ISPLATA

KONTAKT NA TELEFON 075 68 99 70
ILI NA VIBER 075689-970
Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации