Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat apartmani vo prv red so pogled na Ohrid

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз 24 септ. 18:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se iznajmuvat stanovi pod kirija mesecno Ohrid 0 МКД
Stan 54m2 Ohridi povolno 0 ЕУР
Novi stanovi vo PINTIJA 0 ЕУР
Stan od 54m2 vo Ohrid povolno 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Se izravat apartmani.sobi,studija Novi na gradakiot kej vo ohrid na samoto setaliste na samo 200 m od centar opremeni sekoe so so svoe WC I kupatilo so svoja kujna komplet opremena Klima wi-fi internet I kablovska so nad 65 kanali odredeni apartmani se so pogled na ezero a ima na samoto prizemje I apartmani I Sobi za studenti I mladi isto taka so svoe WC so kupatilo I kujna Klima internet I kablovska so poeftina Cena ima sopstven parking a do 15 Juli imate na sekoj 3 dena 1 den gratis na sekoj 5 Dena 2 dena gratis I na 7 dena imate 3 dena gratis koj nema da e zadovolen nemora da plati lice za.kontakt Dragan 078425650 ,075525650 povledot od onie so pogled e podlu na slikite
КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз
078425650
Garsonjera Dolno Vodno 26m2 0 МКД
Stan 54m2 Ohridi povolno 0 ЕУР
Ekstra apartmani Marija prva linija Centar 0 МКД
Garsonjera 26m2 vo Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации