Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на мали апарати за домаќинство


Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "Бела техника и Апарати за домаќинство" се огласуваат најразлични кујнски апарати и бела техника. Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - брзо, лесно и едноставно!Вчера 19:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Seprodava povolno

1 МКД

21 фев. 12:53 Друго  ·  Струга

Кафемат De Longhi EC 7.1

2 000 МКД

20 фев. 10:45 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Masina za Sladoled " Carpigiani-Italy"

2 ЕУР Намалена цена

19 фев. 15:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam depilator Beurer IPL6000

2 500 МКД

18 фев. 19:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini frizider, Konvektor, Elektro tava za pizza i Elek.skara

1 МКД

17 фев. 02:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам шпорет и перачка

9 000 МКД

17 фев. 02:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pecka na drva

15 фев. 17:56 Претпријатие Друго  ·  Велес

СОКОВНИК

50 ЕУР

15 фев. 11:31 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Digitalen termometar so vlagomer

400 МКД

13 фев. 19:29 Друго  ·  Битола

Fiskalen aparat

6 000 МКД

12 фев. 14:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Philips Lumea Prestige

350 ЕУР

28 дек. 18:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Illy kafemat 3.2 dobro socuvan

2 500 МКД Намалена цена

10 фев. 22:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nova pegla na parea marka Philips

45 ЕУР Намалена цена

06 фев. 20:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kafemat

3 000 МКД

03 фев. 15:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

BOSCH TASSIMO Masina za kafe

3 000 МКД

02 фев. 10:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

BOSCH Tassimo coffee machine

3 000 МКД

30 јан. 14:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Прочистувач на воздух Xiomi Mi air Purifier2

6 500 МКД

30 јан. 14:11 Друго  ·  Куманово

Shes Shporedin per nxemje

27 јан. 09:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам машина за перење алишта

7 000 МКД

26 јан. 12:10 Друго  ·  Делчево

Hibriden Invertor Growatt 5kW hibriden inverter i LiFePO4

650 ЕУР Намалена цена

24 јан. 09:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dispenzer za voda

3 000 МКД

22 јан. 21:53 Друго  ·  Гостивар

shtepi ne shitje

21 јан. 18:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

6kW solarni sistemi za kuki i vikendici

5 890 ЕУР

21 јан. 13:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Електрична скара Delimano

1 290 МКД

16 јан. 12:22 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Krsac na led mraz

100 ЕУР Намалена цена

15 јан. 19:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Procistuvac ST

3 500 МКД

13 јан. 19:51 Друго  ·  Охрид

Nov kujnski boljer

3 500 МКД

13 јан. 17:20 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Sokovnik Philips HR1870 700W

4 500 МКД

11 јан. 12:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

elementi za kujna sadoper i boljerce

11 јан. 12:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

prodavam socuvani lezai i fotelji

10 јан. 06:51 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Digitalna vaga do 3kg so 0,1 gram preciznost

900 МКД

10 јан. 06:46 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PWM Solaren Kontroler 60Ah

1 400 МКД

06 јан. 12:05 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ovlaznuvac na vozduh

4 000 МКД

05 јан. 16:57 Друго  ·  Свети Николе

IQOS 3.O i IQOS lil solid 2.0

700 МКД

05 јан. 13:44 Друго  ·  Куманово

Вентилатор - ventilator

2 300 МКД

04 јан. 20:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Peletarka

1 200 ЕУР

04 јан. 12:23 Друго  ·  Охрид

Plinska boca

1 500 МКД

02 јан. 22:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Lumea - epilator

12 000 МКД

27 дек. 12:48 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Проточна чешма

650 МКД

26 дек. 19:01 Друго  ·  Охрид

Депилатор Philips Lumea BRI921/00

21 500 МКД

25 дек. 20:36 Друго  ·  Куманово

Prodavam digitalna kamera


Огласи за продажба на бела техника и мали кујнски апарати


Дали знаевте дека на Пазар3 може да купувате и продавате секакви апарати за домаќинство? Доколку продавате печка на пелети, бојлер, готвач на пареа, кафемати, или друга бела техника и мали кујнски апарати, Пазар3 е вистинското место за брза и ефикасна продажба.


Доколку пак имате потреба од некаков апарат, на Пазар3 се продава бела техника и апарати за домаќинство по најповолни цени!


Што сè се продава и купува во оваа категорија на Пазар3?


Во оваа категорија се огласуваат најразлични апарати: пегла, прочистувач на воздух, масажер, професионална фритеза, бојлер, соларен бојлер, пекач за леб, апарат за еспресо, кафемат, Nutribullet, чешма за садопер и многу други мали апарати, апарати за домаќинство и бела техника.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации