Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на фрижидери и замрзнувачи

AEG , 10
Beko , 100
Bosch , 2
Gorenje , 229
LG , 44
Neo , 14
Samsung , 35
Vivax , 1

Огласи за продажба на самостојни фрижидери, комбинирани фрижидери, вградни фрижидери и замрзнувачи. Нови или половни фрижидери по одлични цени! Погледнете ја големата понуда на фрижидери или регистрирајте оглас доколку имате фрижидер кој сакате да го продадете брзо и едноставно.


Најголем избор на фрижидери кои ќе ги задоволат сите Ваши потреби. Секаков тип на фрижидери, од различни брендови, со простор кој може да прими доволно намирници за целото семејство.Фрижидери, комбинирани фрижидери и side by side фрижидери


Во категоријата "Фрижидери и комори" на Пазар3.мк ќе најдете буквално секаков тип на фрижидери!


Самостојни фрижидери, мал фрижидер, вграден фрижидер, мини фрижидер, фрижидер за вино, комбинирани фрижидери со замрзнувач горе или замрзнувач долу, и многу други нови или половни фрижидери по најпристапни цени се продаваат на Пазар3. Разгледајте ги сите огласи, погледнете фотографии од фрижидерот кој се продава, прочитајте ги деталите или техничките карактеристики на фрижидерот, или пак контактирајте го самиот огласувачот на телефонскиот број оставен во огласот.Вертикални и хоризонтални замрзнувачи


Голем простор за складирање и одлично ладење!


Замрзнувачите значително го успоруваат развојот на бактериите, овозможувајќи Ви да имате свежи намирници во секое време. Достапни се и хоризонтални и вертикални замрзнувачи. Одберете го оној кој Вам Ви одговара согласно Вашите потреби!Samsung фрижидер, Beko фрижидери, Gorenje и други брендови на фрижидери


При изборот на фрижидер, многу е важно да изберете фрижидер од веќе докажан производител. Дизајнот на внатрешниот простор но и енергетската ефикаснот на фрижидерите е од особено значење при изборот на фрижидер.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации