Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за бела техника и апарати за домаќинство

Најголем избор и најдобри цени на бела техника, ќе најдете на Пазар3.мк. Нова и половна бела техника се огласува во оваа категорија на сајтот.


Физичките лица можат да го продадат стариот фрижидер, старите клима уреди, машини за перење и сушење, и други апарати за домаќинство и бела техника со регистрирање на оглас на Пазар3. Додека пак правните субјекти, можат да ја искористат големата публика на Пазар3 за продажба на нивните производи брзо, лесно и ефикасно.

26 фев. 10:40
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Кафемат PHILIPS EP 3241/50

450 ЕУР


Денес 00:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sporet Beko

3 500 МКД Намалена цена

Вчера 23:51 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nutri Bullet

2 000 МКД

Вчера 12:57 Машини за миење садови  ·  Bosch  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Masina za perenje Bosch

4 000 МКД

Вчера 12:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Termo pecka

3 000 МКД Намалена цена

29 фев. 22:34 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kirbi

600 ЕУР Намалена цена

28 фев. 20:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Masina za Sienje Singer

6 000 МКД

28 фев. 20:15 Друго  ·  Штип

Fritezi

1 МКД

28 фев. 13:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Masina za Sladoled ✅ " Carpigiani-Italy"

2 ЕУР Намалена цена

26 фев. 18:00
Линк
Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Electrolux Frizider so Komora

9 990 МКД

26 фев. 17:54 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

фрижидер за длабоко

26 фев. 17:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

електричен шпорет

26 фев. 15:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Klima Fuego

3 000 МКД

26 фев. 10:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Кафемат PHILIPS EP 3241/50

450 ЕУР

26 фев. 10:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Прочистувач на воздух Zepter TherapyAir® iOn

550 ЕУР

26 фев. 07:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам некористена Мини - фритеза

1 200 МКД

25 фев. 16:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam masince za kafe illy

5 000 МКД

25 фев. 00:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam pegla philips 800 denari

800 МКД

24 фев. 06:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava sporet Alfa Plam

6 000 МКД

22 фев. 19:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Seprodava povolno

1 МКД

21 фев. 13:34 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

машина за перење

21 фев. 13:32 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

фрижидер

21 фев. 12:53 Друго  ·  Струга

Кафемат De Longhi EC 7.1

2 000 МКД

21 фев. 09:22 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава

100 ЕУР

21 фев. 09:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава

400 ЕУР

21 фев. 03:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Прилеп

VIVAX клима

3 000 МКД

Бела техника на Пазар3.мк


Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете се од бела техника, потребно за вашиот дом. Изберете од широкиот асортиман на производи кој вклучува фрижидери, машини за перење, машини за сушење, прочистувачи и навлажнувачи на воздух, аспиратори, машини за садови, микробранови печки, апарати за готвење, како и друга бела техника од произведувачите Bosch, Gorenje, Samsung, Beko, Hisense, LG, и многу други.


Опремете го Вашиот дом со најдобрите уреди од бела техника. Извршувајте ги домашните обврски брзо и лесно, со избор на соодветна и модерна бела техника од најдобрите брендови достапни на пазарот.Грејни тела и клима уреди


Пронајдете ја соодветната клима за вашиот простор, купете печки на пeлети, камин или печки на дрво по поволна цена на Пазар3.мк.


Понудата на грејни тела е навистина голема. Секојдневно се продаваат панелни греалки, тајфуни, калорифери, термо печки, радијатори, шпорети на дрво, и многу други грејни тела на плин, струја, пелети и дрво. Тука ќе најдете половни грејни тела по одлична цена, но и нови грејни тела од познати продавници за бела техника.Бела техника и апарати за домаќинство


Различни видови на апарати за домаќинство на едно место. Најповолни цени на нови фрижидери, перални, машини за миење садови, правосмукалки, тостери, аспиратори, блендери, и многу други кујнски апарати и бела техника од специјализираните продавници како што се My Air, Мег Системи, Идрис Компани, Sollars Installers Team, Vision Center Gostivar, Alfa World, и многу други.Огласување на бела техника на Пазар3.мк


Заработете дополнителни пари со продажба на бела техника и апарати за домаќинство кои веќе не ги користите. Купувајте по најповолни цени брзо и едноставно со прегледување на огласите за бела техника и апарати за домаќинство на Пазар3.мк.


Доколку пак сте фирма која се занимава со продажба на бела техника и апарати за домаќинство, искористете ја големата посетеност на Пазар3.мк и зголемете ја продажбата на бела техника преку огласување на производите на Пазар3.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации