Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 19:21 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava pravosmukalka

6 000 МКД

13 ноем. 10:58 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Kirby 2

400 ЕУР

24 мар. 19:48 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kirby 2000

500 ЕУР

07 септ. 17:23 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rainbow  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rainbow pravosmukalki

13 мар. 12:34 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pravosmukalka 100Gradi

2 000 МКД Намалена цена

22 фев. 16:31 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kirbi 2019

25 ноем. 21:19 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  H2O Steam Cleaner  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pravosmukalka

6 000 МКД

27 апр. 09:22 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kirby masina

30 мар. 13:29 Претпријатие Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Скопjе  ·  Скопје

KIRBY

590 ЕУР

11 фев. 15:06 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

KIRBY 4

250 ЕУР

09 јан. 16:42 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kirby pravosmukalka

1 500 ЕУР

27 дек. 00:56 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

100GRADI

5 000 МКД

17 фев. 13:50 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pravosmukalka ZEPTER TUTTOLUXO 6S

550 ЕУР Намалена цена

17 јул. 11:52 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

KIRBY pravosmukalka

1 000 ЕУР

15 јун. 07:50 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRAVOSMUKALKA KIRBY G 4

360 ЕУР

27 фев. 12:15 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVA KIRBY ITNO

1 800 ЕУР

15 јан. 15:06 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rainbou masina

11 јан. 11:27 Правосмукалки и чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

KIRBY socuvana

420 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации