Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 дек. 09:47 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Радовиш

Se Prodava Kirby Sentria Kako Novo

35 000 МКД

30 ноем. 14:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Радовиш

Termo pecka

2 000 МКД

27 окт. 09:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Радовиш

Klima Fuego

10 000 МКД

18 авг. 21:56 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Радовиш

Alfa Plam 20

500 ЕУР

09 јан. 10:23 Друго  ·  Радовиш

Televizori vo odlicna sostojba

23 авг. 12:45 Друго  ·  Радовиш

Refined Sunflower Oil Available

250 ЕУР

11 фев. 11:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  BXRC  ·  Радовиш

Klima Beko BXRC 181

9 500 МКД

30 авг. 22:30 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Радовиш

Pecka za parno

12 авг. 13:16 Друго  ·  Радовиш

4 vo 1

7 000 МКД

08 авг. 06:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Радовиш

Klima ured

11 000 МКД

15 јул. 16:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Радовиш

Alfa plam rustik pecka

9 000 МКД

15 јул. 11:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Радовиш

Alfa plam rustik pecka

9 000 МКД

23 јун. 18:33 Друго  ·  Радовиш

Kumci za paleti inox odzak

600 МКД

15 апр. 12:19 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Радовиш

Kombiniran frizider Beko

7 000 МКД

15 апр. 12:16 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Радовиш

Frizider Beko vo odlicna sostojba

7 000 МКД

05 мар. 20:05 Друго  ·  Радовиш

Апарати за кафе Dolce Gusto

4 690 МКД

29 дек. 11:29 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Rustik  ·  Радовиш

Alfa Plam(rustik)

10 000 МКД

14 ноем. 13:30 Друго  ·  Радовиш

Friteza

120 ЕУР

03 јул. 13:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Радовиш

Kamin na drva Metalec

12 000 МКД

26 мај 17:11 Друго  ·  Радовиш

Pecka na drva i pecka na struja

21 септ. 18:25 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Радовиш

Alfa plam

15 000 МКД

26 јул. 01:37 Друго  ·  Радовиш

Radijatori

04 јун. 18:11 Друго  ·  Радовиш

Pecka za parno Alfa 27

600 ЕУР

11 окт. 21:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Радовиш

Pecka Tim sistem

100 ЕУР

11 окт. 21:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Радовиш

Rustik Pecka

250 ЕУР

08 јун. 09:39 Друго  ·  Радовиш

VENTILATOR NA VODA

10 999 МКД

01 мај 03:24 Друго  ·  Радовиш

Elektronska vaga

05 апр. 11:13 Друго  ·  Радовиш

Masina za Espresso jura

200 ЕУР

24 септ. 18:11 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Радовиш

Alfa plam pecka

200 ЕУР

22 јул. 04:20 Друго  ·  Радовиш

Golem bojler

02 апр. 21:49 Друго  ·  Радовиш

Mal i golem Boljer

12 јан. 01:54 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Радовиш

Masina za kafe Magic

300 ЕУР

12 јан. 01:54 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Радовиш

Masina za kafe Magic

300 ЕУР

22 дек. 19:45 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Радовиш

Masina za perenje Gorenje WA 61061

6 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации