Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 дек. 22:07 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini pravosmukalka

1 000 МКД Намалена цена

21 дек. 13:45 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Kirby Avalir 2

1 900 ЕУР

01 ноем. 11:00 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Avalir 2

2 000 ЕУР

30 окт. 14:24 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Profesionalna pravosmukalka

27 000 МКД

08 септ. 18:20 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby

07 септ. 00:00 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Lenovo E1-L  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lenovo vacuum cleaner

12 000 МКД

23 авг. 12:00 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria 2

15 авг. 00:44 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria

380 ЕУР

30 апр. 15:11 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Ultimate G

420 ЕУР

31 јан. 18:20 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria 2

550 ЕУР

13 јан. 13:04 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kriby Ultimate G so site delovi

590 ЕУР

05 јан. 22:57 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria

450 ЕУР

08 ноем. 14:21 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria G10

450 ЕУР

29 септ. 19:06 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pravosmukalka Robot Lenovo

10 000 МКД

02 септ. 21:06 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Скопjе  ·  Карпош

PRODAVAM

5 000 МКД

15 авг. 10:38 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rainbow  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rainbow masina za cistenje

450 ЕУР

03 фев. 14:16 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

KIRBY

1 100 ЕУР

29 јан. 08:59 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby masina za cistenje

1 350 ЕУР Намалена цена

27 дек. 15:28 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Easy & Clean  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava pravosmukalka

1 500 МКД

09 септ. 21:22 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

KIRBY

1 200 ЕУР

14 мај 12:47 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby

1 600 ЕУР Намалена цена

02 окт. 19:57 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria

600 ЕУР

02 окт. 19:53 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria G10

550 ЕУР

04 јул. 17:29 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby komplet so site dodadoci-NOVA

1 100 ЕУР Намалена цена

07 јун. 21:08 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria

400 ЕУР

07 јун. 21:08 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  G4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby g4

350 ЕУР

01 мај 20:52 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby

450 ЕУР

25 дек. 08:27 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentrya

450 ЕУР

09 септ. 12:57 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby malku koristen

2 000 ЕУР

04 јун. 15:04 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Masina za cistenje Kirby

19 мај 23:28 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistac na parea

4 000 МКД Намалена цена

13 мај 22:38 Правосмукалки и чистење  ·  AEG  ·  Vampyrette  ·  Скопjе  ·  Карпош

APARAT ZA CISTENJE NA PAREA

1 900 МКД

25 ноем. 20:56 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Panasonic 1500w

1 500 МКД

29 окт. 14:57 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vrekicki za KIRBY

200 МКД

30 апр. 23:16 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Скопjе  ·  Карпош

PRAVOSMUKALKA KIRBY

420 ЕУР

29 ноем. 21:12 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Скопjе  ·  Карпош

KIRBY MASINA

500 ЕУР

28 ноем. 10:13 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Sentria

830 ЕУР

06 окт. 22:23 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvam sad za otpadoci za pravosmukalka

14 авг. 13:50 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pravosmukalka Cepter

6 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации