Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Beko , 5
Bosch , 3
Gorenje , 23
LG , 3
Samsung , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 ноем. 11:40 Машини за перење и Сушачи  ·  Samsung  ·  EcoBubble  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Машина за перење samsung eco buble7 kg

9 000 МКД

11 ноем. 12:16 Машини за перење и Сушачи  ·  Bosch  ·  Classic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam masina

31 окт. 08:26 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za susenje

4 000 МКД

09 апр. 12:36 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам

6 000 МКД

31 дек. 20:25 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  SensoCare  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje

8 000 МКД

02 дек. 19:56 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  SensoCare  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje

6 999 МКД

01 дек. 23:36 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  SensoCare  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MASINA za PERENJE

9 000 МКД

02 ноем. 14:30 Машини за перење и Сушачи  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Neispravna masina za perenje Samsung

2 000 МКД

29 окт. 00:13 Машини за перење и Сушачи  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje Beko WBF 6004 C

3 500 МКД

01 јун. 14:19 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gorenje masina za alista

3 000 МКД

22 окт. 00:52 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje

5 000 МКД

11 окт. 01:07 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

prodavam mashina gorejne

100 ЕУР

10 септ. 05:02 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje i masina za susenje

6 000 МКД

24 авг. 09:50 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Candy  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje i sushenje Candy

70 ЕУР Намалена цена

24 јул. 08:58 Машини за перење и Сушачи  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Beko masina za perenje alista

8 500 МКД

16 мај 02:11 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

prodavam mashina za perenje

1 000 МКД

04 апр. 12:30 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Горење

3 000 МКД

02 фев. 23:11 Машини за перење и Сушачи  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA LG MASHINA ZA PERENJE ALISHTA VO ODLICNA SOSTOJBA

6 499 МКД

21 авг. 00:36 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WT  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

KONDENZACIONA SUSARA GORENJE WT881

100 ЕУР Намалена цена

14 мар. 21:23 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje Gorenje

6 000 МКД

07 јул. 01:29 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za susenje alista

7 000 МКД

31 мај 18:42 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje gorenje

3 500 МКД

09 мар. 20:31 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  PS  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MASINA ZA PERENJE

2 500 МКД

11 ноем. 16:35 Машини за перење и Сушачи  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje Samsung

7 800 МКД

08 ноем. 08:20 Машини за перење и Сушачи  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje Samsung

10 000 МКД

15 авг. 16:39 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje i susenje Indesit

8 000 МКД

22 апр. 10:17 Машини за перење и Сушачи  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za perenje

50 ЕУР

04 фев. 14:10 Машини за перење и Сушачи  ·  Bosch  ·  Classic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MASINI ZA PERENJE

3 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации