Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 окт. 11:36 Шпорети и Микробранови печки  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Штип

Eftino i povolno

2 000 МКД

12 мај 18:51 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet na peleti 25kw

6 000 ЕУР

30 авг. 14:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Штип

PRODAVAM KAMIN

12 000 МКД

28 ноем. 19:15 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Pecka na drva za parno

22 000 МКД

21 јул. 14:41 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Rustik  ·  Штип

Kamin Alfa Plam

18 000 МКД Намалена цена

26 јун. 10:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Kamin na drva

8 000 МКД

02 јун. 04:21 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Končar  ·  Штип

Elektricen sporet Koncar

3 500 МКД Намалена цена

23 мај 15:18 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet na plin

4 000 МКД

26 авг. 22:14 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet na parno

40 000 МКД

25 авг. 16:31 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet

19 500 МКД

15 јул. 20:20 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet

10 јул. 14:00 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Termo pecka

2 500 МКД

15 мар. 16:41 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Штип

Elektricen sporet

5 000 МКД

19 фев. 18:25 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Kamin Plamen Tena

15 000 МКД Намалена цена

22 септ. 13:21 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet furna i plotna

150 ЕУР

27 авг. 16:25 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Sloboda  ·  Штип

Elektricen sporet

17 апр. 19:56 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Termopecka 3

13 јан. 21:43 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet na drva

12 000 МКД

20 ноем. 22:14 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Штип

Elektricen sporet i dr

300 ЕУР

20 авг. 10:54 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Штип

Peralna i dr bela tehnika

100 ЕУР

19 јун. 17:50 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Pecka Na drva Kamin

230 ЕУР

25 дек. 11:21 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Smederevo  ·  Штип

Sporet Smederevac

10 000 МКД

25 дек. 11:21 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Штип

Sporeti

10 000 МКД

25 дек. 11:17 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Smederevo  ·  Штип

Sporet Smederevo

10 000 МКД

21 дек. 18:38 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet kombiniran

100 ЕУР

28 ноем. 18:42 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet Alfa Plam

250 ЕУР

23 ноем. 19:30 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Штип

Alfa Plam 90

13 000 МКД

04 ноем. 14:23 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Sloboda  ·  Штип

Sporet Sloboda

4 399 МКД

14 јун. 18:49 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Sloboda  ·  Штип

Elektricen sporet

30 јан. 21:58 Шпорети и Микробранови печки  ·  Штип

Elektricen sporet itno

30 000 МКД

29 септ. 20:31 Шпорети и Микробранови печки  ·  Штип

Sporet na drva alfa plam

10 000 МКД

25 јул. 18:07 Шпорети и Микробранови печки  ·  Штип

Sporet vo ispravna sostojba

6 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации