Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 апр. 05:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

VIVAX ACP-18CH50AEMIS / Nov so garancija

32 000 МКД

04 апр. 04:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

VIVAX ACP-18CH50AEMIs

32 000 МКД

24 мар. 15:32 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Струга

Sporet

300 ЕУР

21 фев. 12:53 Друго  ·  Струга

Кафемат De Longhi EC 7.1

2 000 МКД

18 фев. 20:04 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Струга

Kamin na drva

10 000 МКД

15 фев. 23:03 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Candy  ·  Струга

Nova Masina Za Susenje

195 МКД

15 јан. 23:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Odlicna Klima

6 000 МКД

23 дек. 07:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Струга

Kamini

32 000 МКД

12 ноем. 12:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Radiator za parno

2 000 МКД

13 окт. 05:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Струга

kamin

15 000 МКД

12 окт. 23:30 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Струга

kamin

15 000 МКД

02 окт. 21:25 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Струга

se prodava kamin vo struga

400 МКД

28 септ. 17:09 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Струга

Zamrznivac i Odrzuvac frizider

13 мај 21:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Струга

Sobe me pelete

36 000 МКД

28 апр. 19:05 Друго  ·  Струга

Masinka za bricenje Philips

2 000 МКД

31 мар. 13:03 Друго  ·  Струга

Fotoaparat za kolekcioneri zenit i televizor

1 000 МКД

12 фев. 18:27 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Струга

Nov Alfa Sporet

15 000 МКД

04 фев. 13:33 Друго  ·  Струга

Dyson airwap

500 ЕУР

04 фев. 13:18 Друго  ·  Струга

Philips lumea epilator

400 ЕУР

22 дек. 19:51 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Bubble Waffle Maker/Toster

6 000 МКД

26 окт. 12:37 Друго  ·  Струга

Siemens masina za kafe esspresso

200 ЕУР

23 авг. 14:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Kamin

500 ЕУР

19 јул. 23:11 Машини за миење садови  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Струга

машина за садови

9 000 МКД

13 јул. 18:45 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

se prodava

300 ЕУР

18 јун. 21:26 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Струга

Frizider za dlaboko zamrznuvanje Beko

150 ЕУР

08 мај 20:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Струга

Kamin na peleti

10 апр. 23:12 Друго  ·  Струга

Americka Skara NextGrill na plin , Neotpakuvana

1 000 ЕУР

10 апр. 13:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Pecka na peleti

14 000 МКД

09 апр. 14:59 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Frizider vo odlicna sostojba

3 000 МКД

09 апр. 14:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

Mobilna klima

250 ЕУР

09 апр. 14:36 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Струга

Kamin za parno na drva

350 ЕУР

04 апр. 03:25 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Frizider za odrzuvanje

300 ЕУР

23 мар. 21:40 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Струга

Masina za susenje

100 ЕУР

07 фев. 23:55 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Sporet na drva i peleti

1 300 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации