Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Мебел/Инвентар и Уредување | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мебел/Инвентар и Уредување,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 фев. 14:34 Теписи и Пердиња  ·  Берово

Se prodavaat tepisi

6 000 МКД

15 окт. 18:13 Цвеќиња  ·  Берово

Украсно цвеќе

2 000 МКД

29 јун. 13:48 Антика и Уметност  ·  Берово

Racno rezbani lusteri

19 мај 23:16 Теписи и Пердиња  ·  Берово

Бокс

16 јан. 21:23 Маси и Столици  ·  Берово

маса

3 000 МКД

12 јан. 12:02 Гарнитури и салонски елементи  ·  Берово

Sedmosed kako nov

10 000 МКД

01 септ. 13:36 Маси и Столици  ·  Берово

Stolici i taburetki po naracka

27 авг. 13:49 Маси и Столици  ·  Берово

Masicka od bukovo drvo

4 000 МКД

07 окт. 18:25 Инвентар за купатила  ·  Берово

Кабина за капење

4 000 МКД

12 авг. 22:39 Гарнитури и салонски елементи  ·  Берово

Krevet

5 500 МКД

27 јун. 21:47 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Берово

Krevet (cik-cak)

4 000 МКД

26 окт. 15:04 Друго  ·  Берово

Vlezna vrata

2 599 МКД

20 авг. 21:45 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Берово

Francuski lezaj

3 000 МКД Намалена цена

18 мај 01:13 Маси и Столици  ·  Берово

Masa za vo dnevna soba

4 000 МКД

18 апр. 14:45 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Берово

Dabovi daski

450 ЕУР

07 ноем. 20:51 Друго  ·  Берово

GAZISTA MASIVNI PLOCI ELEMENTI ZA MEBEL

09 септ. 21:59 Друго  ·  Берово

Mebel

31 мар. 12:54 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Берово

PVC stolarija

350 ЕУР

18 фев. 20:42 Маси и Столици  ·  Берово

DRVENI STOLICI

1 800 МКД

05 фев. 14:37 Маси и Столици  ·  Берово

Stolovi

1 800 МКД

04 фев. 22:37 Маси и Столици  ·  Берово

Stolovi

1 800 МКД

27 јан. 12:18 Друго  ·  Берово

Oreov materijal

400 ЕУР

12 ноем. 22:16 Друго  ·  Берово

Izrabotka na sanduci za pceli

15 окт. 19:41 Маси и Столици  ·  Берово

KLUB MASA OD OREV

21 000 МКД Намалена цена

03 септ. 19:41 Инвентар за купатила  ·  Берово

Dzakuzi

26 мај 18:06 Гарнитури и салонски елементи  ·  Берово

Masicka

6 500 МКД

24 апр. 19:48 Гарнитури и салонски елементи  ·  Берово

Taburetki

700 МКД

25 мар. 12:19 Маси и Столици  ·  Берово

Stolovi za kafic

19 јан. 22:41 Полици и Места за складирање  ·  Берово

Komoda od masivno drvo od cresa

16 јан. 17:59 Маси и Столици  ·  Берово

Stolovi dobro socuvani

700 МКД

16 јан. 17:52 Мебел за ТВ/Стерео/Компјутери  ·  Берово

Komoda od masivno drvo cresa

16 јан. 14:52 Теписи и Пердиња  ·  Берово

Tepih za vo detska soba.

1 500 МКД

24 дек. 14:17 Маси и Столици  ·  Берово

Izrabotuvam tapacirani stolovi

1 700 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мебел/Инвентар и Уредување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации