Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на аудио уреди, навигација и опрема за автомобили

Продажба на секаков вид на аудио и видео опрема за автомобили

Доколку сте често во автомобил и обожавате да слушате музика за време на патувањето, во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува опрема токму за Вас! Покрај авто радија, појачала, звучници, и вуфери, се продава и видео опрема за Вашиот автомобил.

Голем избор и одлични цени на аудио и видео опрема за автомобили

Сите љубители на дополнителна опрема за автомобили со сигурност ќе најдат нешто што им се допаѓа тука!

Огласи за продажба на нови и половни авто радија, авто радио со Bluetooth, медиа плеери со USB, и друга аудио опрема кои ќе Ви овозможат слушање на квалитетна музика во автомобил.

Се продава и DVD театар за во автомобил, кој многу лесно се монтира; Aux Bluetooth за поврзување на Вашиот мобилен телефон со радиото и handsfree разговори; камера за во автомобил и многу друга аудио и видео опрема.

Широката понуда на авто радија на Пазар3.мк ќе Ви помогне да го пронајдете идеалниот уред за Вашиот автомобил по поволни цени. Се продаваат нови и половни авто радија, и друга аудио и видео опрема од брендовите Pioneer, Kenwood, Apline и др.

Купувај и продавај на Пазар3.мк!
Кон почеток