Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на аудио уреди, навигација и опрема за автомобили

Продажба на секаков вид на аудио и видео опрема за автомобили


Доколку сте често во автомобил и обожавате да слушате музика за време на патувањето, во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува опрема токму за Вас! Покрај авто радија, појачала, звучници, и вуфери, се продава и видео опрема за Вашиот автомобил.

Голем избор и одлични цени на аудио и видео опрема за автомобили


Сите љубители на дополнителна опрема за автомобили со сигурност ќе најдат нешто што им се допаѓа тука!Огласи за продажба на нови и половни авто радија, авто радио со Bluetooth, медиа плеери со USB, и друга аудио опрема кои ќе Ви овозможат слушање на квалитетна музика во автомобил.


Се продава и DVD театар за во автомобил, кој многу лесно се монтира; Aux Bluetooth за поврзување на Вашиот мобилен телефон со радиото и handsfree разговори; камера за во автомобил и многу друга аудио и видео опрема.Широката понуда на авто радија на Пазар3.мк ќе Ви помогне да го пронајдете идеалниот уред за Вашиот автомобил по поволни цени. Се продаваат нови и половни авто радија, и друга аудио и видео опрема од брендовите Pioneer, Kenwood, Apline и др.Купувај и продавај на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации