Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на звучници, појачала, и други видови на аудио опрема

Огласи за продажба на аудио опрема и компоненти. Нови и половни звучници, слушалки, MP3 и MP4 плеери, радио за кола, и друга нова и користена аудио опрема се продава на Пазар3.мк.

Денес 15:02
Линк
Друго , Скопjе , Гази Баба

Radio Multimedia Android za Mercedes E classa

12 000 МКД


Денес 15:44
Линк
Друго , Скопjе , Гази Баба

MULTIMEDIA ANDROID ZA MERCEDES E CLASSA

12 000 МКД

Денес 15:02 Друго , Скопjе , Гази Баба

Radio Multimedia Android za Mercedes E classa

12 000 МКД

Вчера 21:28 Друго , Гостивар

Слушалки Soundcore Liberty 3 Pro

5 800 МКД

Вчера 21:27 Друго , Скопjе , Кисела Вода

Boombox Portable Wireless Speaker

600 МКД

Вчера 10:59 Друго , Гостивар

Слушалки Soundcore Liberty 3 Pro

5 800 МКД

01 окт. 14:57 Друго , Скопjе , Аеродром

Audio Technica ATH-M50 BT2 slusalki

200 ЕУР

01 окт. 14:57 Друго , Скопjе , Аеродром

Audio Technica ATH-M50 BT 2 slusalki

12 000 МКД

29 септ. 11:05 Претпријатие Друго , Скопjе , Карпош

USB za snimanje zvuk

1 490 МКД

27 септ. 07:38 Друго , Струмица , Босилово

Slusalki Switel

3 000 МКД Намалена цена

27 септ. 07:25 Друго , Струмица , Босилово

SONY Bluetooth NFC

5 000 МКД Намалена цена

24 септ. 15:55 Друго , Скопjе , Скопје

RME Babyface Pro - USB Audio Interface

700 ЕУР

22 септ. 15:38 МП3/4/5-плеери/Цд-плеери , Скопjе , Аеродром

Telefunken i Sony

4 500 МКД Намалена цена

22 септ. 01:17 Радио/Стерео систем и Додатоци , Тетово

bose,marantz,pioneer

60 ЕУР

15 септ. 15:55 Друго , Скопjе , Ѓорче Петров

GALAXY BUDS 2 NOVII NE OTVORENI

7 490 МКД

15 септ. 03:10 Друго , Скопjе , Ѓорче Петров

Galaxy Buds 2 NOVI

11 990 МКД

13 септ. 04:14 Друго , Скопjе , Центар

Airpods

100 ЕУР

13 септ. 04:13 Друго , Струмица

ZVUCNIK PARTYBOX310

500 ЕУР Намалена цена

13 септ. 04:12 Друго , Виница

blutot zvucnici

1 500 МКД

12 септ. 11:46 Претпријатие Друго , Скопjе , Центар

Bluetooth zvucnici novi

790 МКД Намалена цена

12 септ. 07:13 Друго , Скопjе , Кисела Вода

Prodavam

1 МКД

11 септ. 19:29 Друго , Скопjе , Карпош

JBL wireless slusalki

1 600 МКД

08 септ. 15:59 Друго , Скопjе , Скопје

Pioneer ddj SX - kako nov - dj controller

700 ЕУР Намалена цена

07 септ. 20:48 МП3/4/5-плеери/Цд-плеери , Скопjе , Аеродром

Air Pods Pro

4 000 МКД

06 септ. 02:04 Друго , Битола

DJControl Instinct P8

6 000 МКД

04 септ. 18:50 Друго , Битола

DJ Control Instinc P8

6 000 МКД

30 авг. 22:25 Друго , Скопjе , Центар

Trust Emita Plus GTX252 mikrofon za strimeri

6 200 МКД

28 авг. 15:11 Друго , Велес

Ozvucuvanje MONTARBO

550 ЕУР

28 авг. 15:11 Друго , Велес

Gitara i pojacalo

250 ЕУР

28 авг. 15:06 Друго , Скопjе , Аеродром

Muzicka karta APOGEE Symphony Desktop

1 350 ЕУР

18 авг. 21:58 Друго , Скопjе , Ѓорче Петров

AirPods (2nd generation)

2 000 МКД

Продажба на аудио опрема за домашна и професионална употреба


На Пазар3.мк се огласува секаков вид на аудио и про аудио опрема, вклучувајќи засилувачи, звучни кутии, микрофони, слушалки и многу друго.


Изберете од широкиот асортиман на производи кој брои звучници, bluetooth звучници и вуфери, и друга аудио опрема од познатиот бренд JBL; авто радио, продажба но и поправка на авторадиа, како и инсталација на Kenwood, Piоneer звучници за во автомобили за сите производители на автомобили BMW, Audi, Mercedes, VW, и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации