Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Аудио опрема | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Аудио опрема,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Аудио опрема | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 авг. 00:21 Радио/Стерео систем и Додатоци  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

ERVIN

300 ЕУР

09 фев. 00:45 Друго  ·  Охрид

Studiski monitori Yamaha Hs5

18 500 МКД

19 авг. 18:08 Друго  ·  Охрид

Prodavam woofer philips

3 000 МКД

14 авг. 13:30 Радио/Стерео систем и Додатоци  ·  JVC  ·  Drug model  ·  Охрид

JVC radio za vo kola

1 500 МКД

13 јун. 15:33 Друго  ·  Охрид

4 zvuqnici 2000 watti

800 ЕУР

20 мај 23:03 Радио/Стерео систем и Додатоци  ·  Друга марка  ·  Marantz  ·  Охрид

NOV ZASILUVAC MARANTZ PM

40 000 МКД

19 окт. 13:35 Друго  ·  Охрид

DVD i zvucnici

3 000 МКД Намалена цена

15 окт. 08:36 Друго  ·  Охрид

Harmonika Dallape Maestro 2

3 000 ЕУР

19 септ. 16:40 Радио/Стерео систем и Додатоци  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Aiwa music system

4 000 МКД

26 авг. 18:10 Друго  ·  Охрид

М-Audio M-Track 2x2

5 000 МКД

26 авг. 18:06 Друго  ·  Охрид

DigiTech Vocalist Live Harmony

200 ЕУР

05 мар. 21:40 МП3/4/5-плеери/Цд-плеери  ·  Охрид

iPod nov

10 000 МКД

25 дек. 02:28 Друго  ·  Охрид

Dinacord 2 16 kanalna mikseta mixer mixeta

1 200 ЕУР

26 авг. 00:21 Друго  ·  Охрид

Zvucnik za karaoke

300 ЕУР

28 мај 21:46 Друго  ·  Охрид

Zvucnici za kola

20 ЕУР

23 фев. 15:50 Друго  ·  Охрид

Gramofon IBIZA LP-300 Belt Drive

100 ЕУР

12 јул. 10:47 МП3/4/5-плеери/Цд-плеери  ·  Охрид

Numark Mixtrack pro 2

80 ЕУР

29 јун. 09:48 Друго  ·  Охрид

ZVUCNICI

300 ЕУР

26 мај 18:56 Друго  ·  Охрид

M-Audio ProKeys Sono 88

290 ЕУР

30 мар. 22:12 Друго  ·  Охрид

Saraund sistem domasno kino

150 ЕУР

28 мар. 21:31 Друго  ·  Охрид

Saraund sistem domasno kino

150 ЕУР

15 фев. 22:37 Друго  ·  Охрид

OZVUCUVANJE audio oprema

11 јун. 12:16 Друго  ·  Охрид

Mikseta

25 мај 23:47 Друго  ·  Охрид

OZVUCUVANJE ZA KAFETERIJA CLUB

12 апр. 12:40 Друго  ·  Охрид

Ispraven diktafon

09 апр. 11:09 Радио/Стерео систем и Додатоци  ·  Охрид

GRAMAFON REGA

150 ЕУР

23 јан. 22:40 Радио/Стерео систем и Додатоци  ·  Струга

Komplet dj oprema

08 јан. 14:42 Радио/Стерео систем и Додатоци  ·  Струга

Pioneer SC-LX57K

1 300 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Аудио опрема на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Аудио опрема | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации