Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на стари грамофонски плочи, музички инструменти, HD и анимирани филмови

Музика , 161
Филм , 52

Во категоријата "Филм и музика" се врши продажба на различни видови музички инструменти и опрема, филмови, стари грамофонски плочи, но и се нудат различни услуги за часови по пеење и сл.

17 мај 15:29
Линк
Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

EXTRA CD PLAYER CAMBRIDGE 200 evra

12 000 МКД


20 мај 19:17
Линк
Музика  ·  Скопjе  ·  Центар

Пиано - Yamaha PSR-E223

4 000 МКД Намалена цена

20 мај 15:50 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

EXTRA TUNER - FISHER FM 77 3 000 den.!!!!

3 000 МКД

17 мај 15:29 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

EXTRA CD PLAYER CAMBRIDGE 200 evra

12 000 МКД

24 мар. 14:01 Филм  ·  Струмица  ·  Босилово

DVD MATRIX Колекција како нова

7 000 МКД

24 мар. 11:01 Музика  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA PIJANO

1 200 ЕУР

11 мар. 20:21 Музика  ·  Велес

Se prodava piano Chaika

850 ЕУР

11 мар. 15:09 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Барам пејачка

24 фев. 19:59 Музика  ·  Охрид

The Best of James Brown

3 000 МКД

05 фев. 15:50 Музика  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam zvucnici / Speakers TSs

12 000 МКД

16 дек. 13:32 Музика  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Elektricna Gitara+ Futrola + Pojacalo + Kabel + Remen

22 000 МКД

13 дек. 17:45 Музика  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava Piano Petrof vo odlicna sostojba

60 000 МКД

12 дек. 09:36 Музика  ·  Куманово

JBL TUNE 520BT

2 300 МКД Намалена цена

10 ноем. 11:22 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Extra originalni CD

500 МКД Намалена цена

07 окт. 22:58 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Snimanje od audio kaseta na digitalen format

500 МКД

27 септ. 01:36 Музика  ·  Штип

Prodavam gramofonski ploci

300 МКД

12 септ. 15:38 Музика  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Violina 4/4 Pure by Gewa

7 500 МКД

31 авг. 11:35 Филм  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tarantino XX: 20 Years of Filmmaking Blu-Ray Collection

150 ЕУР

22 авг. 20:33 Музика  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Radio kontroliran alarm

850 МКД

19 авг. 14:21 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gramofonski ploci i audio kaseti

18 авг. 13:50 Музика  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

PRODAZBA NA CD/DVD MUZIKI FILMOVI SERII ITD

150 МКД

18 јул. 15:28 Филм  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam filmovi za dvd

23 јун. 14:45 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sony XM5

18 000 МКД

14 мај 18:16 Музика  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alesis Sampler kako nov !

9 000 МКД

28 апр. 14:36 Музика  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mackie MR624 zvucnici studiski Monitoro PAR

330 ЕУР

19 мар. 09:42 Музика  ·  Битола

Gramofonski Ploci od 50 den

50 МКД

15 мар. 08:00 Музика  ·  Прилеп

Gramofonski ploci

5 000 МКД

06 мар. 14:17 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elektricno pijano CASIO CDP-130

400 ЕУР

20 јан. 11:40 Музика  ·  Тетово  ·  Брвеница

Numark Mixtrack Pro 2

55 ЕУР

20 јан. 10:57 Музика  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Blade Bass by Gary Levinson

700 ЕУР

09 јан. 15:29 Музика  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gramofonski ploci

400 МКД Намалена цена

27 дек. 10:37 Музика  ·  Берово

Timpanka nova Perl

26 дек. 12:03 Музика  ·  Берово

Bas vo dobra sostojba

21 дек. 20:34 Музика  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam bas pojacalo

100 ЕУР

11 дек. 20:13 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

GO PRO HERO SESSION 4

6 000 МКД

08 дек. 21:24 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA GO PRO HERO SESSION 4 EDNAS KORISTENA

10 000 МКД

17 ноем. 18:04 Музика  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Тапани

60 000 МКД

16 ноем. 02:11 Филм  ·  Скопjе  ·  Скопје

Shes kanal Youtube i Monetizuar

399 ЕУР

12 ноем. 00:08 Музика  ·  Куманово

Shitet Pioneer DDJ-FLX6

650 ЕУР

18 окт. 21:47 Музика  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

e Piano X Bord 49

130 ЕУР

18 окт. 21:47 Музика  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

e Piano X Bord 49

130 ЕУР

14 окт. 04:52 Музика  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM SONY ZVUCNIK EFTINO

3 000 МКД

14 окт. 04:51 Музика  ·  Скопjе  ·  Бутел

Dynacord ev rcf fbt

12 окт. 08:12 Музика  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Карти за IL DIVO

09 окт. 16:35 Музика  ·  Куманово

Pioneer DDJ-FLX6

40 000 МКД

08 окт. 11:29 Музика  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам хармоника во одлична состојба

350 ЕУР

21 авг. 09:24 Музика  ·  Битола

Даљинско t-bone свирено 4 месеци

21 авг. 09:24 Музика  ·  Битола

Се продава далечинско t-bone

За сите љубители на филмови и музика!


CD & DVD колекции


Се продаваат оригинални ЦД албуми и ДВД филмови. Странски и домашни изведувачи, и филмови од сите жанрови: акција, комедија, хорор и други. Уживајте во музиката или изгледајте добар филм!


Плочи за грамофон


Грамофонските плочи биле навистина популарни во 80-тите години на 20тиот век. Меѓутоа и денес, голем е бројот на вистинските љубители на грамофони кои уживаат во поседувањето на грамофонски плочи, кои исто така се познати и како LP и винил. Продажба на добро сочувани, грамофонски плочи од разни изведувачи и жанрови како екс ју, стари македонски и странски може да се најде на Пазар3.мк. Исто така има голем број на огласувачи кои бараат да откупат вакви плочи.


Музички инструменти


За сите оние кои се занимаваат со музика, добро позната е поделбата на музичките инструменти на дувачки, ударни, жичани инструменти и инструменти со клавијатура. На Пазар3 се продаваат разни музички инструменти и тоа пиано, виолина, клавир, се продаваат гитари и други инструменти по поволни цени.


Поврзано со музиката, често се забележуваат и огласи за часови по соло пеење, часови по гитара, часови по хармоника и тапани, и други часови по музика.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации