Македонски | Shqip | English |

Продажба на нови и половни лаптопи - Пазар3.мк

Acer , 132
Apple , 157
Asus , 242
Compaq , 6
Dell , 176
HP , 257
Lenovo , 143
LG , 1
Samsung , 8
Sony , 16
Toshiba , 79

Продажба на лаптопи по најповолни цени на Пазар3.мк. Се продаваат dell лаптопи, lenovo лаптопи, тошиба лаптопи и многу други брендови на лаптопи. Во оваа категорија на Пазар3 се купуваат и продаваат нови и половни лаптопи. 


11 ноем. 13:50 , ,

HP Pavilion

28 000 МКД

Продажба на нови лаптопи

Квалитетни нови лаптопи од повеќе брендови се продаваат и купуваат на Пазар3.мк. Во оваа категорија ќе сретнете огласи за продажба на лаптопи од неколку специјализирани продавници за продажба на компјутери, компјутерска опрема и сервис како што се: ММ Софт дооел - Техномакс, OutletON, МЕХАНОТЕХНИКА, UniTel, и други. Огласи за продажба на refurbished лаптопи и поправка на лаптопи исто така се огласуваат во категоријата "Лаптопи/Notebook" на Пазар3.мк

 

Продажба на половни лаптопи

Користени лаптопи по одлични цени на продажба на Пазар3.мк.

Се продаваат половни лаптопи од брендовите Dell, Lenovo, Asus, Toshiba, Acer, Apple, HP, Samsung и други. Лаптопи со различни перформанси, различни процесори и меморија кои ќе ги задоволат сите Ваши потреби. Продажба на gejmerski laptopi, огласи за otkup na laptopi, замена старо за ново, и многу други огласи за продажба на лаптопи секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк.

 

Разгледајте ги сите активни огласи за продажба на лаптопи. Користете филтер доколку сакате да ги сортирате огласите по цена или марка на лаптоп, и пронајдете ги најдобрите лаптопи на Пазар3.мк.
Кон почеток