Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на нови и половни лаптопи - Пазар3.мк

Acer , 206
Apple , 301
Asus , 360
Compaq , 5
Dell , 281
HP , 384
Lenovo , 267
LG , 1
Samsung , 14
Sony , 18
Toshiba , 90

Продажба на лаптопи по најповолни цени на Пазар3.мк. Се продаваат dell лаптопи, lenovo лаптопи, тошиба лаптопи и многу други брендови на лаптопи. Во оваа категорија на Пазар3 се купуваат и продаваат нови и половни лаптопи.

23 фев. 15:42
Link:
Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Laptop DELL XPS 15 9520 za prodazba

120 000 МКД

Вчера 14:34
Link:
Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Штип

Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro)

1 350 ЕУР

21 фев. 14:02
Link:
Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na laptopi


Вчера 23:57 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Бутел

Laptop - Dell Inspiron 5748 17" - i7

230 ЕУР

Вчера 14:34 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Штип

Apple MacBook Pro (14" 2021, M1 Pro)

1 350 ЕУР

23 фев. 15:42
Link:
Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Laptop DELL XPS 15 9520 za prodazba

120 000 МКД

22 фев. 22:07
Link:
Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dell Inspiron 5570; Intel i7-8550; 8,00 GB RAM

250 ЕУР Price Reduced

22 фев. 12:27 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Тетово

LENOVO I5 8th generation- SSD - 15.6"

250 ЕУР

21 фев. 14:57 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Центар

MacBook Pro 13.3 / M2 processor

68 000 МКД

21 фев. 14:02 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na laptopi

20 фев. 17:24 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  ThinkPad  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Lenovo ThinkPad I3 Procesor, 8Gb Ram,500Gb Hdd

6 500 МКД

19 фев. 17:37 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Скопjе  ·  Карпош

Macbook Air (13-inch, 2017)

500 ЕУР

19 фев. 01:12 Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Струмица  ·  Василево

Acer Aspire 5733 2012

4 000 МКД

17 фев. 01:16 Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  250 G7  ·  Куманово

HP 250 G7 Notebook PC

250 ЕУР Price Reduced

16 фев. 22:52 Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Куманово

Se prodava laptop Acer Swift 3

50 000 МКД

13 фев. 17:21 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Скопjе  ·  Центар

Gaming Laptop RTX 3060 - Legion 5 Pro

59 999 МКД

13 фев. 10:02 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  ThinkPad  ·  Скопjе  ·  Центар

ThinkPad X1 Gen 11 Carbon

102 000 МКД

12 фев. 21:41 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dell Latitude 7480 (Business laptop)

20 000 МКД

11 фев. 16:37 Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  X series  ·  Скопjе  ·  Карпош

Asus laptop

50 ЕУР Price Reduced

10 фев. 10:21 Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  G70-70  ·  Штип

Lenovo Ideapad G770 17.3" Laptop Computer

6 000 МКД

05 фев. 14:49 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Скопjе  ·  Скопје

DELL 2-IN-1 LATITUDE TOUCHSCREEN

130 ЕУР

05 фев. 10:00 Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava dell laptop vo odlicna sostojba

5 000 МКД

04 фев. 22:43 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Тетово

Prodavam macbook pro

800 ЕУР

03 фев. 15:15 Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

1 000 ЕУР Price Reduced

01 фев. 13:21 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Apple MacBookPro 16inch

1 100 ЕУР Price Reduced

31 јан. 17:41 Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam laptop ROG Zephrus M16 2023

2 000 ЕУР

31 јан. 17:13 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Куманово

MacBook Air

500 ЕУР

27 јан. 12:16 Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Laptop HP Notebook Celeron N4000

150 ЕУР Price Reduced

27 јан. 09:36 Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Predator  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam laptop cena

120 ЕУР

27 јан. 09:30 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Тетово

Macbook Pro 13 2019 Touch Bar

600 ЕУР Price Reduced

27 јан. 09:30 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Тетово

Macbook Pro 15 i7 Late 2013

550 ЕУР Price Reduced

23 јан. 13:45 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Скопjе  ·  Центар

Macbook Air m1

43 000 МКД

21 јан. 18:39 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Скопjе  ·  Центар

Macbook air m1

45 000 МКД

21 јан. 15:40 Лаптопи/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Macbook Pro M1 13" 16GB

1 100 ЕУР

Продажба на нови лаптопи


Квалитетни нови лаптопи од повеќе брендови се продаваат и купуваат на Пазар3.мк. Во оваа категорија ќе сретнете огласи за продажба на лаптопи од неколку специјализирани продавници за продажба на компјутери, компјутерска опрема и сервис како што се: ММ Софт дооел - Техномакс, OutletON, МЕХАНОТЕХНИКА, UniTel, и други. Огласи за продажба на refurbished лаптопи и поправка на лаптопи исто така се огласуваат во категоријата "Лаптопи/Notebook" на Пазар3.мкПродажба на половни лаптопи


Користени лаптопи по одлични цени на продажба на Пазар3.мк.


Се продаваат половни лаптопи од брендовите Dell, Lenovo, Asus, Toshiba, Acer, Apple, HP, Samsung и други. Лаптопи со различни перформанси, различни процесори и меморија кои ќе ги задоволат сите Ваши потреби. Продажба на gejmerski laptopi, огласи за otkup na laptopi, замена старо за ново, и многу други огласи за продажба на лаптопи секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк.Разгледајте ги сите активни огласи за продажба на лаптопи. Користете филтер доколку сакате да ги сортирате огласите по цена или марка на лаптоп, и пронајдете ги најдобрите лаптопи на Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации