Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | BlackBerry

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | BlackBerry | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 јан. 13:46 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Key 2  ·  Тетово

BlackBerry Key 2

300 ЕУР

12 јул. 17:30 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Key 2  ·  Тетово

Blackberry KEY 2 model 2021

600 ЕУР

18 ноем. 04:46 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Key 2  ·  Тетово

Shitet Blackberry key 2/ Se prodava Blackberry key

12 500 МКД

02 окт. 20:15 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Blackberry Passport zamena za Iphone 5 SE / 6

9 000 МКД

17 јул. 00:41 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov Blackberry key 2

400 ЕУР

03 мај 20:40 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Otkup na mobilni telefoni

1 000 ЕУР

16 апр. 13:20 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Curve 8520  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blackberry curve 8520

600 МКД

21 мар. 18:59 Претпријатие Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Скопjе  ·  Скопје

MOBELIX BLACKBERRY KEY2

549 ЕУР

27 јан. 21:38 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na telefoni

13 јан. 21:07 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na telefoni

27 окт. 14:49 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Blackberry Passport

7 000 МКД

02 окт. 09:36 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Blackberry Passport

1 111 ЕУР

27 септ. 14:13 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Blackberry Passport

17 септ. 09:14 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Blackberry Passport

12 000 МКД

13 септ. 16:15 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Blackberry Passport

200 ЕУР

05 септ. 20:16 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blackberry Passport

200 ЕУР

29 авг. 10:51 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na telefoni

1 111 ЕУР

23 авг. 14:56 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Bold Touch 9900  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na telefoni

17 авг. 10:55 Претпријатие Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Скопjе  ·  Скопје

MOBELIX BLACKBERRY PRIV

249 ЕУР Намалена цена

31 јул. 20:48 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Z10  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blackberry Z10 top telefon

5 000 МКД

27 јул. 13:30 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na telefoni

100 ЕУР

26 јул. 12:16 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Bold Touch 9900  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na telefoni

24 јул. 21:23 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Blackberry Keyone

290 ЕУР

15 мај 23:21 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Z10  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BlackBerry Z10

07 фев. 22:52 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Bold 9700  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BlackBary 9720

270 ЕУР

12 окт. 19:44 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  DTEK60  ·  Скопjе  ·  Скопје

BLACKBERRY DTEK60 KAKO NOV

300 ЕУР

13 септ. 00:01 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Битола

Blackberry Curve 9320

100 ЕУР

11 јул. 08:27 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Leap  ·  Струмица

Blackberry Leap

5 500 МКД

25 јун. 14:22 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Porsche Design P'9983  ·  Скопjе  ·  Центар

Blackberry Porsche P'9983

500 ЕУР

23 мај 14:39 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Q10  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BLACKBERRY NOKIA LUMIA

21 мај 22:43 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Карпош

Blackberry Passport

180 ЕУР

14 апр. 12:26 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Bold 9700  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blackberry Bold 9700

50 ЕУР

08 апр. 12:03 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Z10  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BlackBerry Z10

7 000 МКД

18 фев. 09:14 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BlackBerry Priv extra

389 ЕУР

12 фев. 05:53 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Curve 3G 9300  ·  Тетово

BlackBerry Curve

7 000 МКД

26 јан. 00:22 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Bold 9700  ·  Куманово

BlackBerry

420 ЕУР

24 јан. 18:43 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Classic  ·  Скопjе  ·  Карпош

BlackBerry

100 ЕУР

21 јан. 19:33 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Bold 9700  ·  Скопjе  ·  Зелениково

BlackBerry

70 ЕУР

07 јан. 03:18 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Q10  ·  Скопjе  ·  Сарај

Blackberry

05 јан. 09:28 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Torch 9800  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blackberry Torch 9800

1 500 МКД

12 дек. 15:36 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Кочани

BlackBerry Passport

10 ноем. 13:17 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Центар

BlackBerry Passport

24 окт. 21:55 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Leap  ·  Битола

BlackBerry Leap

150 ЕУР

15 окт. 17:09 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Curve 8520  ·  Штип

BlackBerry Curve 8520

1 200 МКД

12 окт. 10:34 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Q10  ·  Скопjе  ·  Скопје

Blackberry Q10

100 ЕУР Намалена цена

07 окт. 13:34 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Classic  ·  Скопjе  ·  Скопје

BLACKBERRY Q20

150 ЕУР Намалена цена

20 септ. 16:48 Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Скопjе  ·  Бутел

BlackBerry Passport

270 ЕУР

27 јул. 13:34 Претпријатие Мобилни телефони  ·  BlackBerry  ·  Z30  ·  Скопjе  ·  Скопје

BLACKBERRY Z30 KAKO NOVI

150 ЕУР Намалена цена

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | BlackBerry | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации