Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Откуп на мобилни телефони во нова и половна состојба!

Acer , 47
Alcatel , 645
Amoi , 1
Asus , 15
Apple , 1
BlackBerry , 88
Ericsson , 1
Gigabyte , 4
Google , 5
HTC , 427
Huawei , 1462
i-mate , 1
i-mobile , 1
Lenovo , 216
LG , 570
Mobile , 9
Motorola , 130
Nokia , 353
Panasonic , 1
Samsung , 6099
Sony , 718
T-Mobile , 7
Telit , 1
Thuraya , 1
Vertu , 7
VK Mobile , 1
Vodafone , 8
XCute , 1
ZTE , 83

Оваа категорија е идеална за откуп на мобилни телефони од најпознатите модели и брендови како што се самсунг мобилни телефони - samsung a40, samsung galaxy note 9, samsung a50, samsung s20, Huawei, xiaomi мобилни телефони - xiaomi redmi note 9, Apple - iphone x, iphone 12 pro, а се што треба да направите е да објавите оглас!За таа цел, Ве охрабруваме да објавите оглас за откуп на мобилни телефони уште веднаш кој што ќе Ви помогне при купување на нови или пак половни мобилни телефони, а другото оставете го на нас односно на едно од најголемите онлајн продавници за мобилни телефони во државата!

22 ноем. 07:30
Линк
Мобилни телефони , Скопjе , Центар

iphone 14 pro (256 GB)

900 ЕУР Намалена цена

Вчера 16:06
Линк
Мобилни телефони , Скопjе , Гази Баба

iPhone 12Pro Max 128gb

29 000 МКД


Денес 10:55 Мобилни телефони , Скопjе , Центар

Apple iPhone 11 Black 64gb kako nov od A1

16 000 МКД

Денес 09:57
Линк
Мобилни телефони , Свети Николе

iPhone XR 128GB

160 ЕУР

Вчера 22:14 Мобилни телефони , Скопjе , Кисела Вода

Samsung A41 (4/64GB)

4 500 МКД

Вчера 19:55 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

HONOR 70 BLACK 5G 8/128

300 ЕУР

Вчера 18:57 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

HONOR MAGIC 5 LITE 5G 8/256

250 ЕУР

Вчера 18:56 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

XIAOMI MI 13 LITE 8/256 BLUE

350 ЕУР

Вчера 18:31 Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

IPHONE 7

2 750 МКД

Вчера 17:36 Мобилни телефони , Скопjе , Кисела Вода

Iphone 7 RED 128GB

5 000 МКД

Вчера 16:06 Мобилни телефони , Скопjе , Гази Баба

iPhone 12Pro Max 128gb

29 000 МКД

Вчера 15:31 Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

Otkup na iPhone novi i polovni

Вчера 09:24 Мобилни телефони , Битола

XIAOMI NOTE 12 PRO 5G NOV!

13 500 МКД

Совети за откуп на мобилни телефони кои ќе Ви бидат од помошПроцесот на купување на мобилни телефони, без разлика дали се работи на мало или пак за откуп на мобилни телефони на големо, може да биде и комплициран процес доколку не ги поседувавте потребните информации.Па затоа, Пазар3 ќе Ви излезе во пресрет и ќе Ви понуди одлични совети кои што можете да ги примените во пракса, односно при откуп на мобилни телефони.Рам меморија - ако сте просечен корисник кој што не троши големо време на своите мобилни телефони, тогаш 4GB на RAM меморија би било доволно за Вас и за вашите активности, но, доколку го користите вашиот телефон многу често а притоа Ви се потребни пообемни игри, или пак апликации за работа, тогаш наш совет е да ги бирате оние модели со 4+ гига.Како што технологијата оди напред, така и апликациите стануваат се пообемни а функционалностите на телефонот се се повремени, што значи дека ако предходно вашите мобилни телефони имале 2GB, сега истите би се соочувале со потешкотии при нормално работење.Екран - при откуп на мобилни телефони, секогаш ставајте акцент и на екранот бидејќи во суштина, тој е клучен за да вашите допири бидат регистрирани онака како што треба, или пак за гледање на видеа и сл.Наш совет би бил да одберете мобилен телефон односно смартфон кој чија димензија на екранот изнесува 5.5 - 6 инчи Full HD/QHD бидејќи димензиите се одлични за нормална употреба, наместо да ги одбирате оние од 6 инчи па нагоре кои се потешки за ракување.Камера - како што се развива маркетот на смартфони, така и камерите стануваат се подобри во квалитетот, па затоа, при откуп на мобилни телефони, обрнете внимание и на колку мега пиксели истите имаат, кои ISO нивоата, дали имаат автофокус и сл.Но, имајте на ум дека денешните брендови и модели имаат одлични камери кои во зависност од цената и брендот можат да се разликуваат, па така, добро истражете дали би сакале iphone x или пак некои од серијата на самсунг мобилни телефони, xiaomi мобилни телефони, Huawei, Lenovo, Asus и сл.Зошто Пазар3 е идеално решение за секој кој што е заинтересиран за откуп на мобилни телефони?Најпопуларен сајт - Пазар3 е најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија, а тоа по автоматизам не прави да бидеме и едно од најголемите продавници за мобилни телефони, што значи дека тука, нема никогаш да помине долго пред да направите откуп на мобилни телефони какви што посакувате.Во ова ќе имате можност да се уверите и самите откако ќе објавите оглас за откуп на мобилни телефони во нова состојба или пак за купување на половни мобилни телефони - изборот го оставаме само на Вас!Одлична понуда - понудата за мобилни телефони на Пазар3 одлична, бидејќи тука ќе можете да купите било каков смартфон без разлика на цената или моделот што не прави исклучително ефикасен сајт за откуп на мобилни телефони но и на се што и да посакате.Нашата понуда вклучува разни видови на самсунг мобилни телефони, xiaomi мобилни телефони, Apple - iphone x, iphone 8 plus, iphone se, iphone 11, и тн, па затоа Ве охрабруваме да го одберете посакуваниот телефон токму на нашиот сајт кој што важи за една од најголемите онлајн продавници за мобилни телефони.Посетеност - според нашите пресметки, Пазар3 на дневно ниво го посетуваат преку 70 000 дневни посетители, што е повеќе од доволен доказ кој што јасно укажува зошто процесот на откуп на мобилни телефони е лесен, и зошто спаѓаме во групата на најпопуларни онлајн продавници за мобилни телефони во државата!За таа цел, ВЕ охрабруваме да регистрирате оглас уште веднаш, а ние ќе направиме се за да ги добиете посакуваните самсунг мобилни телефони, xiaomi мобилни телефони, iphone 11, iphone se и тн кои Ви се достапни на лагер во форма на половни мобилни телефони но и во нови, некористени.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации