Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Откуп на мобилни телефони во нова и половна состојба!

Acer , 47
Alcatel , 637
Amoi , 1
Asus , 15
Apple , 1
BlackBerry , 87
Ericsson , 1
Gigabyte , 4
Google , 4
HP , 1
HTC , 420
Huawei , 1448
i-mate , 1
Lenovo , 216
LG , 559
Mobile , 9
Motorola , 128
Nokia , 350
Panasonic , 1
Samsung , 6048
Sony , 708
T-Mobile , 8
Telit , 1
Thuraya , 1
Vertu , 7
VK Mobile , 1
Vodafone , 8
XCute , 1
ZTE , 83

Оваа категорија е идеална за откуп на мобилни телефони од најпознатите модели и брендови како што се самсунг мобилни телефони - samsung a40, samsung galaxy note 9, samsung a50, samsung s20, Huawei, xiaomi мобилни телефони - xiaomi redmi note 9, Apple - iphone x, iphone 12 pro, а се што треба да направите е да објавите оглас!За таа цел, Ве охрабруваме да објавите оглас за откуп на мобилни телефони уште веднаш кој што ќе Ви помогне при купување на нови или пак половни мобилни телефони, а другото оставете го на нас односно на едно од најголемите онлајн продавници за мобилни телефони во државата!

26 фев. 13:55
Линк
Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Iphone 11 pro, gold rose americki kako nov

19 900 МКД


Денес 00:12 Мобилни телефони  ·  HTC  ·   ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Desire 825 2PUK200 Vo solidna sostojba

2 000 МКД

Вчера 23:48 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi 7  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Xiaomi Redmi 7 KAKO NOV

7 000 МКД

Вчера 22:09 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 МКД

Вчера 21:53 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Samsung A14 4GB/64GB

7 000 МКД

Вчера 20:46 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Битола

Iphone 12pro , kupen vo Slovenija

27 500 МКД

Вчера 19:29 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Струмица

iPhone 14 plus - nov

700 ЕУР

Вчера 19:20 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Тетово

I phone 14 pro

47 000 МКД

Вчера 18:44 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12

290 ЕУР Намалена цена

Вчера 18:08 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

Вчера 18:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Валандово

Samsung Galaxy A34 5G

13 000 МКД

Вчера 17:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Валандово

Samsung galaxy A 50

6 000 МКД

Вчера 17:31
Линк
Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung A80

200 ЕУР

Вчера 17:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S22

350 ЕУР

Вчера 17:28 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG A33 5g

160 МКД

Вчера 17:27 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 12 128giga

21 000 МКД

Вчера 17:27 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAMSUNG S22

20 000 МКД

Вчера 17:27 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Iphone X, 256 GB, Fabricka Sostojba

9 400 МКД

Вчера 17:09 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Samsung Galaxy A54, Bez Tocka na nego, 19.10.2023

12 800 МКД

Вчера 16:28 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Карпош

SAMSUNG GALAXY BUDS FE BLACK

70 ЕУР

Вчера 16:20 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkup na iPhone novi i polovni

Вчера 16:12 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Центар

iphone 14 ot telekom kupen 01.03.2024

600 ЕУР

Вчера 15:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Карпош

SAMSUNG GALAXY S21 FE 6/128 BLACK

290 ЕУР

Вчера 15:36 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Iphone 15 128g nov nekoristen

700 ЕУР Намалена цена

Вчера 14:13 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava S23 Ultra, 512 GB

715 ЕУР

Вчера 12:21 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Galaxy S21FE TELEKOM MK

230 ЕУР

Вчера 11:03 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Бутел

IPhone 13 Pro Max 256GB ����

650 ЕУР

Вчера 09:55 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S24  ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung S24 128/8GB - Nov od Telekom - 24 Meseci Garancija

669 ЕУР

Вчера 09:13 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

iPhone 11 Pro Max 256GB

400 ЕУР

03 мар. 18:40 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A52  ·  Тетово

Samsung Galaxy A52 128GB

1 ЕУР

03 мар. 18:11 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Тетово

Iphone 11 Pro 64GB

1 ЕУР

03 мар. 18:06 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor 8x  ·  Кавадарци

Honor 8x

6 500 МКД

03 мар. 18:02 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Куманово

Samsung S21

18 000 МКД

03 мар. 15:39 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPPO FIND 5X PRO 12/256

450 ЕУР Намалена цена

02 мар. 20:20 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Куманово

Se prodava HONOR 9X LITE

8 000 МКД

02 мар. 18:47 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A70  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Samsung Galaxy A70

8 000 МКД

02 мар. 18:31 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A34  ·  Битола

SAMSUNG A34 5G KAKO NOV!

11 800 МКД

Совети за откуп на мобилни телефони кои ќе Ви бидат од помошПроцесот на купување на мобилни телефони, без разлика дали се работи на мало или пак за откуп на мобилни телефони на големо, може да биде и комплициран процес доколку не ги поседувавте потребните информации.Па затоа, Пазар3 ќе Ви излезе во пресрет и ќе Ви понуди одлични совети кои што можете да ги примените во пракса, односно при откуп на мобилни телефони.Рам меморија - ако сте просечен корисник кој што не троши големо време на своите мобилни телефони, тогаш 4GB на RAM меморија би било доволно за Вас и за вашите активности, но, доколку го користите вашиот телефон многу често а притоа Ви се потребни пообемни игри, или пак апликации за работа, тогаш наш совет е да ги бирате оние модели со 4+ гига.Како што технологијата оди напред, така и апликациите стануваат се пообемни а функционалностите на телефонот се се повремени, што значи дека ако предходно вашите мобилни телефони имале 2GB, сега истите би се соочувале со потешкотии при нормално работење.Екран - при откуп на мобилни телефони, секогаш ставајте акцент и на екранот бидејќи во суштина, тој е клучен за да вашите допири бидат регистрирани онака како што треба, или пак за гледање на видеа и сл.Наш совет би бил да одберете мобилен телефон односно смартфон кој чија димензија на екранот изнесува 5.5 - 6 инчи Full HD/QHD бидејќи димензиите се одлични за нормална употреба, наместо да ги одбирате оние од 6 инчи па нагоре кои се потешки за ракување.Камера - како што се развива маркетот на смартфони, така и камерите стануваат се подобри во квалитетот, па затоа, при откуп на мобилни телефони, обрнете внимание и на колку мега пиксели истите имаат, кои ISO нивоата, дали имаат автофокус и сл.Но, имајте на ум дека денешните брендови и модели имаат одлични камери кои во зависност од цената и брендот можат да се разликуваат, па така, добро истражете дали би сакале iphone x или пак некои од серијата на самсунг мобилни телефони, xiaomi мобилни телефони, Huawei, Lenovo, Asus и сл.Зошто Пазар3 е идеално решение за секој кој што е заинтересиран за откуп на мобилни телефони?Најпопуларен сајт - Пазар3 е најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија, а тоа по автоматизам не прави да бидеме и едно од најголемите продавници за мобилни телефони, што значи дека тука, нема никогаш да помине долго пред да направите откуп на мобилни телефони какви што посакувате.Во ова ќе имате можност да се уверите и самите откако ќе објавите оглас за откуп на мобилни телефони во нова состојба или пак за купување на половни мобилни телефони - изборот го оставаме само на Вас!Одлична понуда - понудата за мобилни телефони на Пазар3 одлична, бидејќи тука ќе можете да купите било каков смартфон без разлика на цената или моделот што не прави исклучително ефикасен сајт за откуп на мобилни телефони но и на се што и да посакате.Нашата понуда вклучува разни видови на самсунг мобилни телефони, xiaomi мобилни телефони, Apple - iphone x, iphone 8 plus, iphone se, iphone 11, и тн, па затоа Ве охрабруваме да го одберете посакуваниот телефон токму на нашиот сајт кој што важи за една од најголемите онлајн продавници за мобилни телефони.Посетеност - според нашите пресметки, Пазар3 на дневно ниво го посетуваат преку 70 000 дневни посетители, што е повеќе од доволен доказ кој што јасно укажува зошто процесот на откуп на мобилни телефони е лесен, и зошто спаѓаме во групата на најпопуларни онлајн продавници за мобилни телефони во државата!За таа цел, ВЕ охрабруваме да регистрирате оглас уште веднаш, а ние ќе направиме се за да ги добиете посакуваните самсунг мобилни телефони, xiaomi мобилни телефони, iphone 11, iphone se и тн кои Ви се достапни на лагер во форма на половни мобилни телефони но и во нови, некористени.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации