Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор iPhone,по категорија Мобилни телефони,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: iPhone | Сите | Мобилни телефони | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 ноем. 22:55 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 13 Pro max

400 ЕУР Намалена цена

21 ноем. 04:10 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 12 64GB

450 ЕУР

06 окт. 20:22 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava iPhone 13

550 ЕУР

08 авг. 10:39 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 7 Plus

8 000 МКД

29 ноем. 09:15 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

Apple iPhone XS Gold

250 ЕУР

29 ноем. 09:15 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

Apple iPhone XS

250 ЕУР

20 ноем. 18:14 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

Iphone 11 Pro 64GB

340 ЕУР Намалена цена

10 окт. 14:05 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Богданци

iPhone 11 Pro Max

450 ЕУР

26 јан. 11:42 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 11 Pro

550 ЕУР

30 окт. 14:18 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 11

500 ЕУР

17 јун. 18:33 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 11 Pro Max

1 100 ЕУР

27 јан. 15:56 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 7 Plus

200 ЕУР

01 мај 19:52 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

Iphone 6 Plus

300 ЕУР

07 ноем. 13:16 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 5

20 авг. 10:26 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

Iphone 5

7 000 МКД

17 јун. 18:50 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 4 zamena

14 мај 17:36 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 6s Gold 64GB

280 ЕУР

04 мај 10:31 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

IPHONE 6

120 000 МКД

26 мар. 20:12 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 6 GOLD

200 ЕУР

20 мар. 22:45 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 6s 16g

10 000 МКД

21 дек. 10:59 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 6s

350 ЕУР

26 ноем. 14:55 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 5

100 ЕУР

19 септ. 21:29 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 6

400 ЕУР

09 авг. 01:49 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Богданци

iPhone6 16gb

220 ЕУР

12 јул. 16:36 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 5c

100 ЕУР

27 ноем. 02:11 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 6 128 G Gold

450 ЕУР

25 ноем. 10:29 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 4s

4 000 МКД

11 ноем. 21:14 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

IPHONE 6 GOLD 128G

550 ЕУР

16 апр. 12:57 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

IPHONE 5s

11 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување iPhone | Сите | Мобилни телефони | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

iPhone iphone iphone Iphone iphone 11 Iphone x Iphone iphone x iPhone IPhone

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации